חוויית משתמש חדשה לאתר שלכם

בצעו אופטימיזציה לחוויית המשתמש באתרים, דפי הנחיתה והקמפיינים שלכם באמצעות שירות ה- CDN הגלובאלי שלנו

https://gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/business.svg

CDN שמתאים לכל ארגון

בין אם מדובר בפרסום של באנרים, פורטלי תוכן ואתרי מדיה לשידורי לייב, סרטים, מוסיקה ושיתוף תוכן או פעולות עסקיות בינלאומיות מרובות אתרים, ה-CDN שלנו עובד בשבילכם.

https://gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/ux.svg

חווית משתמש אופטימלית

בלחיצה אחת התוכן שלכם יגיע למשתמשים בכל מקום בעולם, בזמן התגובה הטוב ביותר, על ידי שימוש בפס רחב באמצעות הפלטפורמה העולמית העוצמתית שלנו.

https://gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/shield.svg

אמינות גבוהה

אל תאפשרו להשבתה זמנית בשרת להרתיע את המשתמשים שלכם. האמינות הגבוהה וזמינות הרשת שלנו מבטיחות את המשכיות השירות כמעט בכל תרחיש.

https://gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/security.svg

אבטחה גבוהה

השרתים שלכם אף פעם לא חשופים ישירות להתקפות - הרשת האיכותית שלנו מונעת קריסות על ידי יצירת רמת אבטחה נוספת בין התוקף לבין השרת הראשי. בעזרת האלגוריתמים שלנו, תוכלו להיות נגישים תמיד עבור המשתמשים שלכם.

https://gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/rocket.svg

ביצועים גבוהים

הרשת שלנו שומרת תמיד על עותק של המידע שלכם ב- Cache ובכך חוסכת זמן במספר הבקשות הנדרשות מהשרת המרכזי ומפחיתה את התעבורה בצווארי הבקבוק. על ידי הפרדה של התעבורה ובקשות המשתמשים למספר שרתים, המערכת חוסכת במשאבים ומקצרת את זמן התגובה.

https://gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/pricing.svg

עלות לפי צורך

יחס העלות-תועלת שלנו גבוה במיוחד, גם אם יש מספר קטן של משתמשים באתר שלכם, ומאפשר למשתמשים שלכם להנות מחוויית משתמש נהדרת עם גישה מהירה לתוכן. גם באתרים עם משתמשים רבים, ה-CDN שלנו מקל על התנועה על ידי השקעה פוחתת בשרתים מרכזיים, תוך שדרוג של חוויית המשתמש.

ה-CDN שלכם יכול להיות הרבה מעבר למנגנון הפצת תוכן

הגדירו את ארכיטקטורת הרשת כך שתתאים לנכסי ה Web שלכם

CDN לתוכן סטטי

ייעול הגישה עבור משתמשים כאשר התוכן אינו משתנה לעיתים קרובות. המשתמשים שלכם נהנים מזמן הגישה המהיר ביותר לתוכן שלכם, באמצעות חיבור לשרת הקרוב ביותר.

cdn performence

CDN לפורטלים

אנו מעדכנים את התוכן המקומי שלכם בכל כמה דקות כאשר התוכן שלכם אינו דינמי, אלא משתנה לעתים קרובות - כמו קמפיינים זמניים או למשל מאמרים וחדשות המתעדכנים במהלך היום ומאפשרים למשתמשים שלכם להינות מחווית גלישה וקריאה ברמה הגבוה.

cdn connection

CDN עם זיכרון Cache דינמי

אנחנו מעדכנים את התוכן שלכם כל מספר שניות לצורך ביצוע Pre-Caching כאשר אתם משדרים או מעדכנים את התוכן. לרשת שלכם תמיד תהיה תאוצה מהירה, אפילו במהלך אירועים בלתי צפויים, מה שמבטיח שהלקוחות שלכם עדיין יזכו לחוויית משתמש רציפה.

cdn 5

האצת עבודה גלובאלית

אין צורך להחזיק במשאבים יקרים בכדי לעמוד בזמני שיא או בהעברה מאסיבית של תכנים. הרשת שלנו יעילה ומספקת לכם Latency מינימאלי וזמני תגובה מעולים עבור משתמשים במיקומים גיאוגרפיים שונים.

cdn technology

האצת שירותים מקומיים

באמצעות הייחודיות שלנו בחיבור למספר רב של ספקי אינטרנט בישראל, מובטחת לכם חווית משתמש מתקדמת עם זמני תגובה שישפרו את שירותי האינטרנט המקומיים.

cdn settings

הטמעה פשוטה

ה-CDN שלנו מאפשר אינטגרציה פשוטה מאד כך שתוכלו להטמיע אותו בקלות ובמהירות ללא שינויים בצד ה-Web שלכם. המומחים שלנו יעזרו לכם בתכנון ובביצוע מעבר חלק לענן ובכך שתוכלו להתרחב בהתאם לצורך עם הכלים והטכנולוגיה הנכונים.

השותפים שלנו

יחד עם השותפים הגלובאליים שלנו אנחנו נדאג לספק את הפתרון הטוב ביותר עבור הארגון שלכם