הגנת DDoS המאפשרת להילחם בהתקפות
הגדולות והמתוחכמות ביותר

היישומים הארגוניים שלכם ממשיכים לפעול 24/7 מבלי להפריע לחוויית המשתמש

https://gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/shield.svg

חסמו כל סוג של התקפה

שירות ה-Anti DDoS שלנו מנטר את כל בקשות הרשת בכדי לחסום התקפות על שרתי המקור שלכם, כולל: TCP SYN + ACK, TCP FIN, TCP RESET, TCP SYN+ACK, TCP FIN, TCP RESET, TCP ACK, TCP ACK+PSH, TCP Fragment, UDP, Slowloris, Spoofing, ICMP, IGMP, התקפות HTTP, Brute Force, התקפה בחיבור, התקפות DNS, NXDomain, Ping of Death, Smurf, Mixed SYN + UDP or ICMP + UDP Flood, ועוד.

https://gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/timer.svg

SLA של 10 שניות

GNS מתחייבת לSLA של 10 שניות או פחות. ללא כל קשר לסוג, גודל ומשך המתקפה. וללא זמן השהייה או ניתוב מוגבר ברשת הגלובאלית שלנו.

https://gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/tag.svg

מחיר קבוע וידוע מראש

ללא עמלות נסתרות - האפליקציות שלכם נשארות אונליין עם הפחתה בלתי מוגבלת של התקפות DDoS, ללא קשר לגודל ההתקפה וללא עלות נוספת. אנחנו לא מענישים את הלקוחות שלנו בגין הפרעות בתעבורת הרשת עקב DDoS.

GNS מגנה על אתרי האינטרנט, הרשתות ושרתי ה-DNS שלכם כדי שתישארו אונליין באופן תמידי.

ה-Anti-DDoS שלנו מפחית התקפות DDoS בנפח גבוה עם יכולות scaling וגמישות.

anti-ddos

עיצוב גמיש

גם אם התקפת DDoS תפגע בארגון שלכם, אתם עדיין תישארו אונליין. אנו מציעים מגוון אפשרויות הגנה מבוססות ענן וחומרה שיענו על כל הצרכים הטכנולוגיים הגבוהים שלכם וימנעו ממתקפת DDoS לעצור אתכם. איתנו כבר לא תצטרכו לדאוג לגבי נפילות המתרחשות בתוך שניות ודורשות שעות של התאוששות.

anti-ddos-3

ניהול מלא וכוונון עצמי

המערכת שלנו מעודכנת תמיד לגבי איומים גלובאליים ופועלת לניתוח מגמות. אין צורך להתקין או לתחזק פיצ'רים מסוימים – אנחנו מספקים חתימה דינאמית אוטומטית לצורך זיהוי וחסימת איומים מהירים ומדויקים.

anti-ddos-4

יעילות תפעולית

הרשת העולמית שלנו הינה בעלת קיבולת גבוהה. כוללת יכולת scrubbing ומטפלת בנפח גדול של התקפות בזמן קצר, וביעילות מרבית. מתודולוגיית ההגנה המקיפה שלנו עובדת מצוין גם למימוש עם צוות קטן.

anti-ddos-5

הטמעה פשוטה וגמישה

כעת תוכלו ליהנות מהגנה עמוקה בשילוב עם גמישות, בכל הנוגע להטמעה בארכיטקטורת הרשת הקיימת שלכם. באפשרותכם להתקין את ה-Anti-DDoS בסטרים הראשי של הארגון שלכם או בערוצים חיצוניים, בענן או עם אחת מהאופציות ההיברידיות שלנו בקלות יתרה.

השותפים שלנו

יחד עם השותפים הגלובאליים שלנו אנחנו נדאג לספק את הפתרון הטוב ביותר עבור הארגון שלכם