זמינות גבוהה בהתאם לניהול סיכונים מוגדר
יגנו על הארגון שלכם מפני נפילות

פתרון DRP מותאם לכל הנתונים והאפליקציות ומערכות הארגון.

https://gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/shield.svg

התמודדות עם אתגרי ה-DR שלכם

בין אם מדובר באתגרים פיזיים, וירטואליים, היברידיים או בענן, הפתרונות שאנו מספקים להתאוששות מאסון מבטיחים גיבויים חיצוניים מסונכרנים שיעבדו במהירות בעת כשל או פעילות יתר של משאבי מחשוב לצורך התאוששות מהירה, בטוחה ושלמה - אפילו במקרה של אובדן פיזי מוחלט של השרתים שלכם.

https://gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/time-fast.svg

התאוששות מהירה

במקרה של אובדן מידע, המערכת שלנו תבצע התאוששות במהירות. הגיבויים האוטומטיים והרפליקות שאנו מבצעים מבטיחים זמני ההתאוששות נמוכים במיוחד שחוסכים לכם זמן, משאבים וכסף. שחזור הנתונים שלכם מתרחש בזמן מינימאלי, ועובד בצורה חלקה כשאתם זקוקים לו.

https://gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/pricing.svg

גמיש ומשתלם

שלמו רק עבור מה שאתם צורכים - ללא הוצאות חומרה מיותרות. ניהול הנתונים החכם שלנו מסנכרן את המידע שלכם באמצעות כח מחשוב שכמעט ואינו משאבים. תשלום עבור סביבת ההתאוששות שהוקצתה בפועל בעת התרחשות אסון, מקטין משמעותית את העלויות השוטפות של הארגון.

התאמת פתרון DR ייעודי על פי צרכי הארגון שלכם

עם המומחיות המוכחת שלנו, אנחנו מוודאים שה-RTOs וה-RPOs יתאימו לדרישות הקריטיות שלכם.

disaster-recovery-2

ארכיטקטורת DR גמישה

הפתרון שלנו תומך בצרכים של ארגונים בכל הגדלים: 1) גיבוי ושחזור בלבד; 2) רפליקציה רציפה ואפשרות שחזור על גבי שרתים וירטואליים בקליק בזמן אמת; 3) מעבר לשרת חלופי בעת כשל ביישומים או מערכות, באמצעות תהליכים אוטומטיים. אתם יכולים להיות שקטים, אנחנו דואגים לכל מה שתצטרכו.

disaster-recovery-3

פרודוקטיביות משופרת

אנחנו מספקים DR וגיבוי יעילים שמביאים אתכם לנקודת ההתאוששות תוך זמן קצר (RPOs). בכך תצמצמו הוצאות לא מתוכננות, תקצרו את זמן השחזור ותשפרו את זמינות התשתיות והגנת המידע במקרים של אירועי האסון בארגון.

disaster-recovery-4

תכניות שחזור אוטומטיות

וודאו שהיישומים שלכם עובדים בזמן אמת כשאתם צריכים אותם. אנחנו עוזרים לכם ליישם תוכניות שחזור אוטומטיות המבטיחות מינימום פגיעה בזמינות במקרה של אירוע אסון בארגון.

disaster-recovery-5

אבטחה מידע

הפלטפורמה שלנו בעלת ביצועים גבוהים ומספקת אפשרות להתאושש מאסון באופן מאובטח ועמיד בענן בהתאם לתקני התעשייה. אנחנו עומדים בתקני האבטחה הגבוהים ביותר, כולל תקן ISO-27001 ותקן GDPR.

השותפים שלנו

יחד עם השותפים הגלובאליים שלנו אנחנו נדאג לספק את הפתרון הטוב ביותר עבור הארגון שלכם