אנחנו מסייעים לכם לבנות בסיס של הגנת נתונים רציפה

הגיע הזמן לעדכן את אסטרטגיית ניהול הסיכונים שלכם באמצעות הענן על מנת לאפשר לארגון לעבוד בצורה טובה ויעילה יותר- והכי חשוב - ללא הפסקה.

https://gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/planning.svg

תכנון המשכיות עסקית

תכננו את אסטרטגיית ה-DR וייעלו את תהליך הגיבוי שלכם באמצעות פלטפורמת הענן העוצמתית שלנו. אנחנו נדאג לתמוך בכם לאורך כל הדרך בעזרת שירות ההמשכיות העסקית ותכנון החוסן הארגוני שלכם (BCRP), כך שתוכלו להיות בטוחים שכל היישומים הקריטיים שלכם ממשיכים לפעול 24/7, בכל תרחיש אפשרי.

https://gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/shield.svg

עמידות

השיגו את ההגנה היעילה והמאובטחת ביותר עם זמינות רציפה ליישומים הארגוניים ולנתוני הארגון. עם תקורה מינימאלית, תוכלו לשכפל שינויים בנתונים ללא הגבלה ולשחזר נתונים לפי דרישה. כעת, תוכלו לאזן בחופשיות בין ערכי RPO ו-RTO כך שיפגשו את צרכי הפעילות הייחודיים שלכם.

https://gns.co.il/wp-content/uploads/2019/08/pricing.svg

משתלם

ממש כמו "ביטוח אסונות", אתם משלמים רק עבור מה שאתם צורכים בפועל. כשאתם מיישמים איתנו את תכנית ה-DR הנכונה, ההפסדים הפוטנציאליים במקרה של אסון יפחתו באופן משמעותי ובמינימום השקעה מראש. אין טעם לדאוג יותר מבעיות שיגרמו להשבתת הארגון, כי עם הפתרון שלנו, אתם מוגנים תמיד.

נהלו את סיכוני הארגון שלכם באופן מיטבי
באמצעות תוכנית התאוששות מאסון

הרבה יותר פשוט להתמודד עם אסונות בסביבת ענן מתקדמת
בעזרת התמיכה שלנו אשר זמינה עבורכם 24/7.

business-continuity-2

זמינות גבוהה

אל תתנו לאסונות בלתי צפויים להשפיע על המשתמשים ומערכות המחשוב שלכם. ניהול נכון של סיכוני הארגון מחייב התייחסות בתחום ה-IT בכל סוגי הארגונים. אין צורך בשמירת Images או בגיבוי נתונים לדיסקים. בצורה זו אתם מרוויחים זמני תגובה מהירים יותר, גמישות רבה יותר והורדת עלויות DR, מבלי להפריע למערכות ה-Production שלכם.

business-continuity-3

גיבוי רציף

אין צורך בגיבויים תקופתיים נוספים. במקום זאת, הגנת הנתונים הרציפה שלנו מספקת את ה-RTOs וה-RPOs המדוייקים ביותר, עם שכפול כמעט סינכרוני. פעולות אלו בזמן אמת מאפשרות להעתיק כל אלמנט המיועד לדיסקים מוגנים של שרתים וירטואליים לאתר השחזור, ללא כל השפעה על השהיית האחסון או על הביצועים.

business-continuity-4

שחזור מהיר של המידע

בכל נקודת זמן תוכל לשחזר קבצים, שרתים וירטואליים ויישומים, בין אם מדובר ברמה של כמה שניות לפני השחזור, ועד הימים האחרונים. אנחנו מספקים אחזור יישומים מהיר, מדויק וצפוי של יישומים בשלמותם.

business-continuity-5

שמירה לטווח קצר וארוך כאחד

ה-DR והגיבויים שלנו פשוטים לשימוש, ומאפשרים שחזור של סביבות שרתים שלמות או קובץ בודד, בין אם מלפני שניות, ימים או חודשים. הפלטפורמה הגמישה שלנו משתמשת ביישומים המשוכפלים שלכם לצורך שמירה לטווח הארוך. היא משתמשת בנתוני ה-VM שלכם, בכדי ליצור את הגיבויים בלוח זמנים יומי, שבועי, חודשי או אפילו שנתי.

business-continuity-6

פתרון פשוט

וודאו שתכנית ה-DR מתאימה לצרכי הארגון ולעובדים שלכם. אנחנו נעזור לכם ליישם תוכנית התאוששות מאסון פשוטה לניהול. בעזרת כלי הגיבוי וה-DR המתקדמים שלנו בענן, ההמשכיות העסקית ותכניות החוסן שלכם הופכות ישימות ופשוטות יותר, עם תשתית ברת-השגה וגמישה העונה על הצרכים שלכם. אנחנו שם בשבילכם בכל שלב בדרך הבטוחה.

השותפים שלנו

יחד עם השותפים הגלובאליים שלנו אנחנו נדאג לספק את הפתרון הטוב ביותר עבור הארגון שלכם